JESTEŚMY FIRMĄ
Z DOŚWIADCZENIEM
I Z CHARAKTEREM

ZAUFALI NAM NAJLEPSI


O NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Wykorzystując wiedzę naszych inżynierów wspieramy inwestora na każdym etapie przygotowania i realizacji projektu.

Firma New Automatic Sp. z o.o. powstała w 2015 roku w wyniku zmiany formy prawnej prowadzonej działalności. Jesteśmy firmą inżynierską, projektujemy, realizujemy i uruchamiamy instalacje technologiczne. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji przemysłowych bądź też powierzoną nam jej część. Wysoką jakość naszych produktów zapewnia wyspecjalizowana i doświadczona kadra inżynierów wspomagana nowoczesnymi narzędziami projektowania. Oferujemy naszym klientom usługi wsparcia technicznego na każdym etapie realizacji inwestycji.

Posiadamy niezbędne zaplecze wykwalifikowanych inżynierów automatyków zapewniających profesjonalną obsługę przy realizacji nowych i modernizacji istniejących systemów. Programujemy systemy sterowania PLC i DCS. Tworzymy wizualizację SCADA i HMI. Dostarczamy prefabrykowane szafy sterownicze automatyki, IT oraz UPS. Wykonujemy remonty i modernizacje istniejących szaf sterowniczych automatyki. Do realizacji powyższych działań wykorzystujemy oprogramowanie i sprzęt czołowych dostawców komponentów automatyki przemysłowej.

GŁÓWNE SEKTORY NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

AUTOMATYKA
PRZEMYSŁOWA

Projektujemy i wykonujemy kompletne systemy automatyki efektywnie zwiększające rentowność produkcyjną zakładu.

ELEKTRYKA

Dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie branży elektrycznej poprawiające niezawodność i bezpieczeństwo pracy linii produkcyjnych.

PROJEKTY
WIELOBRANŻOWE

Oferujemy szeroki wachlarz usług projektowych we wszystkich branżach i fazach realizacji.

GENERALNE
WYKONAWSTWO

Realizujemy projekty w gałęziach przemysłu chemicznego, kosmetycznego, materiałów sypkich, spożywczego, gospodarki wodno-ściekowej itp.

BUDUJEMY POZYTYWNE RELACJE I NASTAWIAMY SIĘ NA DŁUGOTRWAŁĄ WSPÓŁPRACĘ.


W systemach przez nas budowanych stawiamy na niezawodność i funkcjonalność, która zapewni pełną satysfakcję klientów końcowych. Sposób jaki wykonujemy nasza pracę ma znaczenie. Energia, komunikacja i oddanie się pracy nie tylko motywują nas do działania ale i jest gwarancją dobrze wykonanego projektu.